Zaviča​jni mu​zej

Stjepan Gruber Županja

NASLOVNA STRANICA

VI. MUZEJSKA OLIMPIJADA - ŽUPANJA

U petak, 27. rujna 2019. od 8,00 h organizira se  VI. Muzejska olimpijada za sve kolege i kolegice te prijatelje muzeja istočne Hrvatske.

Pod olimpijskim geslom "Važno je sudjelovati!", u petak, 27. rujna 2019. od 8,00 h organizira se  VI. Muzejska olimpijada za sve kolege i kolegice te prijatelje muzeja istočne Hrvatske. Olimpijada će se održati na stadionu Prve nogometne lopte i teniskim terenima Teniskog kluba 1881., koji se nalaze u blizini Restorana „Sava" u Županji.  U svrhu očuvanja i vrednovanja sporta kao dio društva, kulture i identiteta glavni je cilj ove manifestacije druženje, razvijanje i jačanje prijateljske povezanosti sa zajednicom. Stoga, budite maštoviti, obucite Vaše sudionike u originalne dresove, "naoružajte" se pozitivnom energijom i krenite u obranu boja Vaših Muzeja!


Veselimo se Vašem dolasku! 

PREDVIĐENI PROGRAM:

8.00-8.30 : doček sudionika na terasi Restorana„Sava", Ilirskog preporoda
8.30-9.00 : zajednički doručak
9.00-10.00 : popis sudionika i formiranje ekipa
10.00- 13.00 : natjecanja u svim disciplinama
13.00- 13.30 : uručenje medalja i zahvalnica
13.30- 17.00 : zajednički ručak i poslijepodnevno neformalno druženje

NATJECATELJSKE DISCIPLINE:

1. MALI NOGOMET NA TRAVI
2. BACANJE KAMENA (KUGLE/MEDICINKE) S RAMENA
3. POTEZANJE KONOPA
4. BADMINTON
5. KARTAŠKA IGRA BELA
6. BACANJE POTKOVE
7. NOŠENJE JAJA NA ŽLICI