Zaviča​jni mu​zej

Stjepan Gruber Županja

NASLOVNA STRANICA

Predstavljanje Spomenice županjskih škola

Povodom Međunarodnog dana muzeja i Šestog festivala povijesti Kliofesta u petak, 17. svibnja u 12.00 sati u parku Zavičajnog muzeja Stjepan Gruber Županja bit će predstavljena Spomenica županjskih škola - Zapisi za pučku učionicu u Županji 1883.-1949. u organizaciji Državnog Arhiva u Vukovaru i Zavičajnog muzeja Stjepan Gruber Županja.


PROGRAM:

Predstavljači:

Petar Elez, prof.
ravnatelj Državnog arhiva u Vukovaru

mr. sc. Janja Juzbašić
ravnateljica Zavičajnog muzeja Stjepan Gruber

Hrvoje Tkalac, prof.
autor uvodnog povijesnog teksta

dr. sc. Vlasta Novinc
upraviteljica Zavoda za znanstvenoistraživački i umjetnički rad HAZU u Vukovaru, recenzentica knjige

dr. sc. Tomislav Ćuzić
urednik