Gradski muzej Županja

Virtualna fotografska izložba "Zaljubi se u muzej"

Dobro došli u online verziju izložbe "Zaljubi se u Muzej!" 

 
Izložba je zamišljena kao „kviz" s kratkim pitanjima na koje će korisnik odgovarati jednostavnim izborom i tako otključavati dijelove izložbe. Nakon otključanog dijela izložbe, posjetitelj će napredovati u svom rangu, sve dok ne otvori cijelu galeriju fotografija mladenaca. Na kraju kviza, odnosno izložbe, korisnik će steći status „istinskog zaljubljenika u muzej". Izložbu je u virtualni svijet prebacio kreativan tim tvrtke BRACHA - kulturne i kreativne industrije (https://bracha.hr). Ista je tvrtka izradila mobilnu aplikaciju QtouR – virtualni vodič kroz muzeje, galerije i gradove, a koju od ove godine možete besplatno isprobati i u našem muzeju.
Svoje dojmove i rezultate izložbe na kraju pogledane galerije možete podijeliti i putem Facebooka.

Sretno!